Strona Główna 2020


Kaczawska Wyrypa


VIII Kaczawska Wyrypa.

Zapraszamy serdecznie do udziału w VIII edycji Kaczawskiego Maratonu na Orientację "KACZAWSKA WYRYPA 2020", który odbędzie się w dniach 6-8.11.2020 roku na terenie Gór Kaczawskich.

Bazą tegorocznej edycji imprezy będzie tradycyjnie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świerzawie przy ul. Dworcowej.

Przygotowaliśmy dla Was trzy trasy biegowe TP25, TP50 i TP100 oraz dwie trasy rowerowe TR75 i TR150. Ponadto dla zespołów rodzinnych przewidziana jest trasa TP10. Dokładniejsze informacje zawarte są w regulaminie imprezy.

Z przykrością informujemy, że niestety podjeliśmy decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji Kaczawskiej Wyrypy. Panująca sytuacja epidemiologiczna, związane z nią ograniczenia i wymagania, a przede wszystkim troska o Wasze zdrowie zmusiły nas do podjęcia tej decyzji. Mamy nadzieję, że będzie nam dane spotkać się w Górach Kaczawskich w roku 2021. 

Trasy

Mapy

W ramach tegorocznej edycji Kaczawskiej Wyrypy zmagania odbędą się na trasach pieszych TP10, TP25, TP50 oraz TP100 a także na trasach rowerowych TR75 oraz TR150.

Trasy podobnie jak w roku ubiegłym budowane będą przez uczestników imprezy na podstawie przedstawionego przez organizatorów algorytmu. Oczywiście ilość PK na mapach będzie większa od wymaganej ilości PK dla wybranej trasy, a ich zaliczanie odbywać się będzie na zasadzie scorelaufa.

Mapy na których rozegrana zostanie Kaczawska Wyrypa przygotowane będą w oparciu o mapę turystyczną "Góry i Pogórze Kaczawskie" wydawnictwa PLAN.
Mapy zostaną odpowiednio przeskalowane i zaktualizowane w newralgicznych obszarach tak aby zminimalizować element "farta". Bezpośrednia strefa punktów kontrolnych będzie doprecyzowana opisem lub wycinkiem dokładniejszej mapy.


 

Baza zawodów

Program zawodów

Bazą zawodów będzie Zespół Szkolno-Przedszkolny przy ul. Dworcowej w Świerzawie.


informacje zamieścimy w późniejszym terminie

Parametry tras

informacje zamieścimy w późniejszym terminie
       

 8:30 - odprawa techniczna trasy TP50
 9:00 - start trasy TP50

News